Stoja pomela Škrljevo-VIDEO

KK STOJA-KK ŠKRLJEVO 76:51
Košarkaši Stoje došli su do prve pobjede u A2 ligi košarkaškog prvenstva i to nad ne baš uvjerljiv Škrljevom. Nakon prve četvrtine bilo je teško povjerovati da će se ova utakmica završiti ovako uvjerljivom pobjedom domaćina,no mladi Nino Dasko te Franko Koljanin pokazali da Stoja ima svijetlu košarkašku budućnost i odličnom igrom odvode svoju ekipu do sigurne i uvjerljive pobjede. Nakon što gosti dobivaju prvu četvrtinu sa 18:19 započinje buđenje KK Stoje i stvari dolaze na svoje do poluvremena kada Stoja stiže do 42:30. Treća i četvrta četvrtina samo su bili trening razigranim domaćinima koji su iz minute u minutu povećavali prednost. Odličnu su partiju pružili već spomenuti Nino Dasko koji je postigao 15 pogodaka i tri trice, a drugi mladac Franko Koljanin postigao je 17 koševa i jednu tricu. Situaciju ispod koša Stoje pod nadzorom je držao rutinirani Igor Breznički kojem je izvrsno asistirao Vedran Pušić. Zapaženu partiju odigrao je i najzvučnije ime KK Stoje Dalibor Mezulić koji je postigao 14 koševa. Kod gostiju nešto bolji od ostalih bio je tek Krešimir Černeka koji je upisao 16 koševa. (M.Š./FOTO:ALEN KALEBIĆ)