Stoja nastavlja s pobjedama - foto

STOJA : ŠANAC 79:68
Košarkaši Stoje su pred svojim navijačima upisali treću prvenstvenu pobjedu. U Dvorani Stoja svladali su Šanac te tako Karlovčanima nanijeli prvi poraz u košarkaškoj A-2 Ligi Zapad. Nakon početnog vodstva gostiju 4:0 Stoja radi seriju 15:0 i do kraja prve četvrtine vodi sa visokih +18. Na odmor se odlazi rezultatom 38:23.

Visoko vodstvo malo je „uspavalo“ domaćine koji dozvoljavaju gostima da im se krajem treće četvrtine približe na tri koša razlike. Na ulasku u posljednju dionicu Stoja igra sjajnu obranu te Karlovčani prve koševe postižu nakon četiri minute. Na kraju zaslužena pobjeda Stoje rezultatom 79:68. Najbolji kod Stoje Kordiš sa 28 i Ivanković sa 21 košem dok su kod gostiju po 20 koševa ubacili Josipović i Razumić. U narednom kolu Stoja igra gradski derbi protiv Pule 1981 i to u petak, 31. listopada.

STOJA – ŠANAC 79:68 (26:8, 12:15, 12:22, 29:23)

STOJA: Drobnjak, Antolović, Bulešić 8, Mezulić 9, Dasko 4, Ivanković 21, Kordiš 28, Tumpić 9, Mezgec, Pajković, Vinko.
ŠANAC: Đurčević 12, Josipović 20, Panjević 10, Beber , Katić, Razumić 20, Požar , Božić 4, Turković, Špehar 2, Škrtić. Rex/foto: Safet Omerović Basso