Prosvjednica bez utjecaja

Objavljeno 20/01/09 u 03:31 PM unutar kategorije NaslovnicaZanimljivostiIstra-zivanja • - 2 komentara
Share

MIRJANA ORLOVIĆ NASTAVLJA S PROSVJEDIMA

Danas je redakciju RegionaExpressa nazvala Mirjana Orlović, "prosvjednica bez utjecaja" kako sama sebe naziva, te nam je rekla kako je od pravobranitelja za ravnopravnost spolova dobila rješenje za tešku povredu prava od strane dr. Lamsa Jerina, ravnatelja Opće bolnice Pula. Navodi da je to proslijedila pučkom pravobranitelju, a ukoliko odvjetništvo ne pokrene postupak, štrajkati će glađu i to u centru grada. (E.O./REX)

Komentari na članak

  1. istriotibloger: 20/01/09 u 20:48h ·

    " Prosvjednica bez utjecaja " bi po meni trebala promijeniti taktiku. Državno odvjetništvo vjerovatno neće ići na tužbu po službenoj dužnosti. Morala bi ići privatnom tužbom, a ako nema novca ( a vjerovatno nema, u tom slučaju bi trebala imati pravo na besplatnu pravnu pomoć.

  2. Prosvjednik: 21/01/09 u 11:14h ·

    Neka tuži sudu,od priča po novinama i štrajkanja na ulici ne bu ništa uradila! Osim toga ljudi danas imaju toliko problema,da bi svatko trebao izaći na ulicu.tose,naravno,ne dešava,pa solidarnosti nema. Naprotiv,takvi "davitelji" ljude samo iritiraju. Stvorena je opća apatija i ljude živciraju buntovnici,ma koliko bili u pravu! Gospođo, gubite,dakle,vrijeme! Vama je vaš problem najveći, ali drugim ljudima je njihov!!

Vaš komentar