Plivači PK Arene osvojili 10 medalja na regionalnom prvenstvu

REGIONALNO PRVENSTVO ZA KATEGORIJE MLAĐI KADETI I POČETNICI
Mlađi kadeti i početnici plivačkog kluba Arena na regionalnom prvenstvu osvojili su čak 10 medalja, od čega su Lovro Krčelić i Elvis Sleksić ostvarili pobjede. Prvenstvo je održano u subotu 29. lipnja, a iz PK Arena ukupno je nastupilo 20 natjecatelja.
Istaknuti ćemo rezultate mlađih kadeta:
Elvisa Aleksića koji je bio prvi na 50 prsno, drugi na 50 delfin, treći na 100 delfin, treći na 100 prsno, peti na 200 mješovito. Zatim Lovro Krčelić koji je bio prvi na 400 slobodno, drugi na 100 slobodno, treći na 100 leđno, treći na 50 slobodno, četvrti 200 mješovito, peti 50 leđno
U štafeti 4x 100 slobodno nastupili su Krčelić, Aleksić, Tusun, Hadžić, te su osvojili drugo mjesto. Zatim u štafeti 4x50 mješovito, također u istoj postavi, osvojili su treće mjesto.
Nadalje Edi Hadžić bio je šesti na 400 slobodno, deseti na 50 delfin, peti na 100 delfin, a Ivan Ninković deseti na 400 slobodno
Kod početnika istaknuli su se:
Samilla Gagić koja je bila četvrta na 50 slobodno, peta na 50 prsno, te Lana Šešelj sedma na 50 delfin
Sljedećeg vikenda  će plivači Arene nastupiti na regionalnom prvenstvu u kategorijama od kadeta do seniora.