Na startu pripremnih utakmica, dvije pobjede Pule 1981

PULA 1981 DOBILA LABIN I ROVINJ
Dvije lagane pobjede i to bez povrijeđenog Dine Rakića ulijevaju optimizam u redove Pule 1981 i njihovog novog trenera Roberta Škrleca. Košarkaši Pule 1981 upisali su uvjerljivu pobjedu u prvoj ovosezonskoj prijateljskoj utakmici. Puljani su pobijedili novog A2 ligaša Labina konačnim rezultatom 85:50. Bijeli su startali furiozno i odmah na početku utakmice stekli prednost 30:4 koja se u nastavku utakmice pokazala nedostižnom.

Na novom gostovanju u novoj pripremnoj sezoni, košarkaši Pule 1981 iako nekompletni su uvjerljivo svladali domaćina Rovinja. U dvorani Valbruna puleni trenera Roberta Škrleca nisu imali većih problema protiv mladih Rovinježa te su već ponovno u prvoj četvrtini stekli nedostižnu prednost koju su povećavali sve do kraja utakmice. Pred Puljanima je sada tjedan treninga, a već krajem tjedna ih čekaju tri nove pripremne utakmice na 10. Memorijalnom međunarodnom turniru Josip Joža Sever 2014. A prva je na rasporedu utakmica protiv prvoligaša Kvarnera 2010 u petak u 20 sati.

Rovinj - Pula 1981 49:102 (12:29, 5:19, 14:23, 18:31)

Rovinj: Tembel, Križanac, Marđetko, Honović 16, Atlija 5, Zečević 8, Kljućević, Solina 6, Šturman 3, Okmaca 4, Franković 6.
Pula 1981: Radonjić 30, Perdija 15, Ante Grašo 11, Mohorović 14, Kristaj, Petar Grašo 13, Krizman 6, Mlinarić 7, Travica 6.