Lokomotivi dosuđena dva penala, Blagojević dao eurogol

LOKOMOTIVA : ISTRA 1961 3:2
Istra 1961 je u prvom poluvremenu imala prvo dva udarca Kramarića i Joa, da bi treću sreću iskoristio Yoon u 30. minuti i Puljani vode u Maksimiru.

Drugo poluvrijeme je krenulo jedanaestercem za domaće koje je iznenadilo sve na stadionu, pa i radijskog reportera, ali ipak su tu Lokomotiva i Trampus protiv Istre 1961, pa da se tradicija ne prekida. Trebotić je sigurno izveo penal i izjednačio rezultat. Samo par minuta kasnije Lokosi su preokrenuli rezultat u svoju korist golom Begonje. U 61. minuti Lovrić je obranio Budimiru drugi dosuđeni jedanaesterac za Lokomotivu. Lokomotiva ipak povisuje u 67. minuti ponovno preko Begonje. U 70. minuti Blagojević bombom iz slobodnjaka s tridesetak metara uspjeva smanjiti rezultat na 3:2. Nakon tog gola Istra 1961 je imale neke šanse preko Batarela i Yoona ali su njihovi udarci bili neprecizni.

Lokomotiva : Istra 1961 3:2 (0:1) Strijelci: 0:1 Yoon (30), 1:1 Trebotić (49-11m), 2:1 Begonja(53), 3:1 Begonja (68), 3:2 Blagojević