Kaštanjer i Veruda osigurali polufinale

ODIGRANO DRUGO KOLO KOŠARKAŠKOG PRVENSTVA OSNOVNIH ŠKOLA
U dvorani osnovne škole Šijana odigralo se drugo kolo košarkaškog prvenstva osnovnih škola za dječake. U skupini A susreli su se Kaštanjer i Centar. Već je na početku bilo evidentno da je Kaštanjer bolja momčad pa su prvu i drugu četvrtinu poveli 21:3 i 22:3. Matija Milohanović je bio najbolje raspoloženi igrač u ekipi Kaštanjera postigavši 21 poen ispred Ria Kleve koji je postigao 14 poena. Susret je završio 64:13 u korist Kaštanjera koji je uz momčad Verude osigurao polufinale, a ove dvije ekipe će u slijedećem kolu igrati za prvo mjesto u skupini A. U skupini B odigrala se utakmica između Stoje i Vidikovca. Vidikovac je poveo u prvoj četvrtini 2:4 i dobro parirao Stoji u drugoj četvrtini koja je završila uz minimalnu prednost Stoje od 9:8. No, drugo poluvrijeme Franjo Kurtović i Zlatko Trpčevski vode Stoju do prve pobjede na ovom prvenstvu i upisivanja prvih bodova.  Utakmica je završila rezultatom 27:24 za Stoju.