Istra 1961 II pobijedila Rovinj

ROVINJ : ISTRA 1961 II 2:3
Druga momčad Istre 1961 je u srijedu odigrala pripremnu utakmicu u Rovinju protiv istoimenog četvrtoligaša i upisala pobjedu rezultatom 3:2. Trener Belanić je sa svojim dečkima odradio prvu utakmicu u kojoj protivnik nije bila prva momčad Zeleno-žutih zbog nedostatka protivnika do ove faze priprema.

Za Zeleno-žute je zaigrao Marin Matoš, igrač koji je u srijedu potpisao ugovor s pulskim prvoligašem, a u prvoj postavi se još našao švicarski napadač Marzolf koji je stigao na probu. Upravo je i Marzolf već u 3. minuti pogodio za vodstvo svoje momčadi, ali je Barlecaj u 13. minuti s bijele točke vratio rezultatski egal. U 55. minuti su Rovinjci poveli pogotkom Mravunca, a preokret u tri minute su režirali Mioč koji je zabio u 75. i Ivanović u 78. minuti utakmice.

NK Rovinj - NK Istra 1961 B 2:3 (1:1) Strijelci: 0:1 Marzolf (3'), 1:1 Barlecaj (13'-11m), 2:1 Mravunac (55'), 2:2 Mioč (75'), Ivanović (78').

NK Istra 1961 B: Lovrić, Horvat, Oslanovski, Romić, Slanjikov, Milić, Marinčić, Matoš, Marzolf, Kapić, Galić. Još su igrali: Memović, Mihaljević, Pajčić, Stojčević, Hadžić, Ivanović, Desnica i Mioč.