Druga liga košarkaša-Zapad

PURIS – KRALJEVICA  69:67
Po?etak utakmice pripao je gostima koji su predvo?eni nepogrešivim Begonjom iskoristili nervozu doma?ih i u jednom trenutku imali ?ak i 17 razlike. Doma?i poja?avaju obranu i uz minute u minutu smanjuju broj koševa u svojim mrežicama po ?etvrtini Kraljevi?ana. Kraj utakmici obilježili su Despot zakucavanjem pokraj Bobanovi?a, kra?a lopte Bani?u i koš u kontri od Anta ?us, te mirne ruke na slobodnim bacanjima ?ermana i Krsti?a unato? promašajima tijekom utakmice. U sportu se sve vra?a tako i Pazincima nesretni porazi protiv Crikvenice, Torpeda i Kastva, što pove?ava raspoloženje uo?i nastavka prvenstva te ALL STARS utakmice u Pazinu u nedelju.

Utakmica 13.kola Druge lige košarkaša – zapad :Puris – Kraljevica  69:67 (13:23,21:18,21:16,15:10). Sportska dvorana Pazinskog kolegija. Gledatelja 100. Suci: Sušanj(Rijeka), Hadži? (Pula).
PURIS : Krsti? 15, A.?us 2, P.?us, Dagostin, Mileti?, J.?us, Siroti? 1, Sopta, Despot 17, Fonovi? 14, Hodži?, ?erman 20.
KRALJEVICA: Konjevi? 2, Neki?, Bani? 18, Baki?, Tijan, Kukuljan, Breulj 6, Bobanovi?2, Periša 5, Kozlev?ar 4, Buterin 8, Begonja 22.
Trice: Kraljevica 6(Bani?4,Begonja 1, Periša 1).